Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Na początek - ANIA SZARMACH (53kB)

BLOGNa początek - ANIA SZARMACH

imię: ANIA
nazwisko: SZARMACH
data urodzenia: 12.02.1978.

Ania Szarmach długo czekała na wydanie jej debiutanckiego albumu. Po wielu trudach i dzięki mozolnej pracy udało się jej zakwalifikować do konkursu TRENDY podczas festiwalu TOP/TRENDY 2006. Zajęła tam drugie miejsce, co przyspieszyło wydanie jej debiutanckiego albumu. "Sharmi" (bo taki tytuł nosiło wydawnictwo) ukazał się 23 października 2006 roku. Album zawiera utwory w stylu r'n'b, neo-soul oraz funky. Płyta została oceniona nieźle przez krytykę, jednakże przeszła bez echa. Ania otrzymała nominacje do Fryderyków w kategoriach "Wokalista Roku" oraz "Nowa Twarz Fonografii". Ostatnio zakwalifikowała także swój utwór "Open your mind" do krajowych preselekcji do konkursu Eurowizji.

Jednakże Sharmi ma jedną ogromną wadę, która sprawia, że nigdy nie będzie prawdziwą wokalistką r'n'b, nie mówiąc już o byciu gwiazdą - cierpi na totalny brak poczucia rytmu. Objawiło się już to podczas wyżej wspomnianego festiwalu TOP/TRENDY, a podczas także już wyżej wspomnianych preselekcji do Eurowizji tylko się to potwierdziło.Podczas, gdy tacy wykonawcy jak The Jet Set, Natasza czy Hania Stach zaprezentowali ciekawe układy taneczne, panna Szarmach ruszała się tak jakby miała gips od pasa w dół. Gdy próbowała się poruszyć widać było u niej niemalże grymas bólu. Nawet tyłkiem w rytm nie rusza. Jak próbuje tańczyć wygląda to po prostu żenująco.

Pojawia się więc pytanie: czy Ania Szarmach ma szansę zostać gwiazdą? Odpowiedź jest prosta: NIE. Dziewczyny takie jak ona nie powinny wychylać się w ogóle z chórków. Bo to, że ładnie śpiewa nie oznacza, że ma talent - ona się po prostu tego nauczyła.

PODSUMOWUJĄC
Ania Szarmach powinna jak najszybciej zniknąć z polskiej sceny muzycznej i więcej nie katować nas swoimi pseudoukładami tanecznymi... Kto wie? Może zrobiłaby karierę w Kazachstanie?

aX 13/02/2007 16:52:36 [Powrót] KomentujJeśli znasz Anię Szarmach tylko z Top Trendy.. lub inaczej.. tylko z ostatnich jej poczynań- przykre.

Jest utalentowana. Tylko ma złego menadżera. Po prostu.

Polecam utwór 15 minut projekt - Najdłuższy chillout w mieście.

Pozdrawiam
Islandia 4/04/2007 00:09:29
| brak www IP: 83.28.149.85MENU

Strona Główna

3921

księga gości
Ksiega Gości
Dodaj do Księgi

o mnie

Mam 17 lat. Na imię mi Adam. Niektórzy z Was mogą mnie kojarzyć z innego bloga, którego znajdziecie w poZIOMKACH. Zapraszam do czytania i komentowania ;)


Dodaj do Ulubionych


archiwum

2007
Luty

poZIOMKI


linki
muzyka.interia.pl
teledyski.interia.pl
teledyski.onet.pl
youtube.com


SZABLON
Wykonała: Nutty
Zdjęcie: Yummyauri
Dla:Blog4u